Candy Land

Zabieram Cię w podróż do osobliwego świata cukierków, w którym zasady logiki przestają obowiązywać. Oprowadzę Cię, będzie fajnie…..obiecuję.

Agata Kustwan

Podążaj za narratorem, zbieraj cukierki i nie zważaj na niepokojące znaki. Szukaj drzwi, zawsze szukaj drzwi, byle szybko. Zabieram Cię w podróż do mojego świata poszukiwań, wyniku wielu godzin eksperymentów, przesuwania suwaczków, wpisywania nielogicznych wartości. Gra jest zapisem procesu nauki, pierwszych kroków w świecie programowania i grafiki 3D. Gracz ma za zadanie zebrać jak najwięcej cukierków…i wyjść z tego żywy. Mimo niepokojących znaków gra pozostaję w estetyce słodkości; białe króliczki, różowe budowle, dziwne rośliny. Prowadzony za rękę gracz doświadcza wielu zjawisk niezgodnych z logiką. Nieświadomie i nieuchronnie zmierzając ku końcowi… albo właśnie jego braku. Gra nigdy się nie kończy… gracz zostaje pozostawiony sam, bez możliwości odwrotu. Cel - wprowadzić w zakłopotanie, gracz ma czuć frustracje… to nie będzie przyjemna rozgrywka, Chodź! Zabieram Cię w przygodę! 

Gra wydana w wersji Beta, w przyszłości więcej dróg i możliwych decyzji, tak aby gra stała się bardziej interaktywna. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi. 

WSAD poruszanie;
ESC wyjście/pauza.

Aby zagrać w Candy Land pobierz plik .ZIP (465 MB) z grą i rozpakuj go na dysku.

Oprowadzę Cię, będzie fajnie…..obiecuję.